Hakkımızda

25 Yıldır Kaliteyi Güvenle İnşa Ediyoruz.

Arwen Yapı konut, ofis iş merkezi alışveriş merkezi, devlet kurumları, endüstriyel tesisler gibi birçok projeye başarıyla imzasını atmıştır.

Kaliteye konforu ve tecrübemizi ekliyoruz.

ARWEN İSTANBUL, projesinden sonra hayata geçirmiş olduğumuz ARWEN MERLİN projesi modern mimarisi, en son teknoloji ile donatılmış alt ve üst yapısı, karma proje konsepti ile prestijli bir iş ve çağdaş yaşam merkezi olarak yükseliyor. Arwen Yapı olarak felsefemiz, hayatınıza ve yatırımınıza değer katarak fark yaratmaktır.

Arwen Merlin toplam 32.600 metrekarelik alanda gerçekleştiriliyor. 1 adet Ofis ve 1 adet Yaşam alanı olmak üzere 2 adet iş ve yaşam bloğu projenin ana konseptini oluşturuyor.

Arwen Merlin, Karma mimari yapısı ile 122 bağımsız bölüm olarak tasarlandı. 66 adet ofis, 39 adet konut, 17 adet işyeri ve sauna, hamam, yüzme havuzu, fitness salonu, masaj odası, kreş, çocuk oyun ve dinlenme alanlarından oluşan sosyal tesisleri ile toplam 183 araçlık otoparkı, bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak her şey tek bir projede düşünüldü.

Arwen Merlin, şehire yeni bir çehre, size yeni bir iş ve yaşam merkezi sunuyor. Çünkü sizi mutlu edecek her ayrıntı bu projedeki yaşama dahil edildi ve sizi bekliyor…

Özgün Mimari

Arwen Yapı Konseptlerini Kendi Geliştirir.

Arwen kendi bünyesinde özgün mimarı yapılar tasarlar ve inşa eder. Amacımız kaliteli ve konforlu yaşam alanları oluşturmaktır. Arwen kendi bünyesinde özgün mimarı yapılar tasarlar ve inşaa eder.